Türkiye'de HTML5 Canlı sunum yapan tek siteyiz.

Son web teknolojisini takip eden sitemiz flash player kullanmaz, cepte tablette bilgisayarda hatta tv de bile çalışan canlı sunum konuşan site spiker uygulaması ile ziyaretçilerinizi sitenizde tutun, anlatmak istediğiniz ne varsa saniyeler içinde anlatın.

KAMPANYALAR      MODELLER
konuşan web sitesi

Sesli sunumda Kampanyalar ve en uygun fiyat garantisi

Çok kısa bir süreliğine sadece reklam amaçıyla sadece cast şirketine verdiğimiz ücret fiyatına sesli sunum yapmaktayız. Bu fırsatı kesinilkle kaçırmayın. Birbirinden güzel modellerimizin sitenizi en iyi şekilde temsil edeceğinden emin olun ....

KAMPANYALAR      MODELLER
konuşan web sitesi konuşan web sitesi konuşan web sitesi

Konuşan site Çoklu dil seçenegi ve alanında uzman modeller

Model yönünden zengin ve şanslı olan websunumu.com ailesi olarak modellerimizin hepsi ingilizceyi akıcı konuşmakta olup, istenildiği taktirde farklı milletten modellerle çalışabilmekteyiz. Aklınızda ne varsa bizle paylaşmaktan çekinmeyin !

KAMPANYALAR      MODELLER
konuşan web sitesi konuşan web sitesi

canlı sunum sesli sunum **sadece 349 TL** Kullanıcı Dostu

Mobil telefon ve tablerde otomatik başlamaz play tuşuna bastığınızda aktifleşir, Siteniz aynı hızında sıkıntısız açılır. flashtan farlı olarak html5 kullanan tek site olarak websunumu.com her platformda müşterilerine sıkıntısız hizmet sunar.

KAMPANYALAR      MODELLER
konuşan web sitesi konuşan web sitesi
canlı sunum

Reel model web sİte sunumu İle vİdeonun gücünü keşfedİn

Günlerce emek harcayıp yazdığımız şairane cümleleri artık eş-dost bile okumuyor, biliyoruz. Çünkü devir artık video devri!

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi web sunumu ile göze hitap eden bir şekilde tanıtabilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilir, sergilediğiniz profesyonel web sitesi imajı ve güler yüzlü presentabl bir modelin interektif etkileşimi ile  müşterilerinizin güvenini sağlamlaştırabilirsiniz. Türkiye geneli hizmet veren çok büyük firmaların kullandığı bu gizli kalmış yöntemi sizde uygulayın.

Ziyaterçi saysı

Google istatistiklerine göre bir web ziyaretçisi bir siteye girdiğinde ortalama ilk 25 ila 40 saniye arası aradığı bulma eğiliminde ve eğer aradığı içeriği bulamaz ve ya site içeriğini anlayamaz ise siteyi terk ettiği tespit edilmiş ve hak veriyoruz ki bizde bu eğilim içindeyiz. Web ortamında sayılamayacak kadar site varken ziyaretçilerinize aradığı bilgiyi en kısa sürede verebilen bu sistem sitenizin ziyaretçilerini kaybetmemenizi sağlar. Google da kaliteniz artar.

Doğru veri

Sitenize giren insanlar sizin yaptığınız işi, ne alanlarda kullanıldığını veya bu işte ne kadar uzman olduğunuzu tam olarak bilemeyebilir. Canlı sunum İnsanlara kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay yoludur.

Örneğin www.dugunslayti.net sitesini ele alalım.
  Site evlenecek insanlara profesyonel anlamda holywood kalitesinde slayt hizmeti veriyor. Tabiki ne           yaptıklarını sizde anlamadınız kafanızda canlanmadı.
  Bir saniye düşünün !
  Sadece powerpointte slayt yapmak için müzik arıyan bir çift bir anda girdiği sitede dünyalar güzeli bir         modelin;

 • Çiftlerin düğününün eşsiz olacağını
 • Bugüne kadar kimsenin düğününde görmediği bir hizmeti sadece kendisin sahip olabileceğini
 • Misafirleriniz toplanasıya kadar geçen sürede kullanacağını ve düğünün büyük bir bölümünü kapsayan bu hizmeti çok uygun bir fiyata satın alabileceğini
 • Ömür boyu hatıra olarak kalabileceğini
 •    40 saniye içinde anlattınız.     Çift bu siteden çıkar mı ?  

  Facebook otomatik video oynatma tekniği

  Kendiniz deneyin. Facebooka bir video yükleyin, biliyorsunuz ki Facebook'a yüklenen videoların otomatik oynatma özelliği vardır. Aynı videoyu youtube yükleyip linki paylaşın bu vesileyle otomaik oynamayan bir video paylaşımı yapmış olacaksınız . Aynı videonun insanlara nasıl kolay bir şekilde ulaştığını, aradaki ulaşım katsayısının binler olduğunu göreceksiniz

  Hediye Canlı destek paneli

  Normalde aylık abonelikle ayda 14 dolara satılan bu canlı destek paneli ile ziyaretcilerine anında ulaşabilir, cep telefonu uygulaması ile internet başında beklemeden müşterilerinize cebinize gelen bir mesaj sesiyle anında cevap verebilirsiniz. Sitemizden canlı sunum hizmeti alan müşterilerimize canlı sunum hizmeti gibi canlı destek panelide sınırsız kullanım hakkıyla verilmektedir. Bu hizmetlerin tümüyle sitenizdeki ürün satışınıza roket etkisi yapacaksınız.

  Canlı sunum İÇİn NEDEN websunumu.com'U SEÇMELİYİM ?

  Websunumu.com" ailesi olarak reel model bay-bayan canlı sunumun yanında Türkiye'de ilk şirketlere özel karakter modelleme ile animasyon canlı sunum yapan site olmaktan gurur duymaktayız. Bu kadar video konusunda uzman bir firmanın sunum hizmetinin en iyi kalitede olmama ihtimali varmı ?
  İzlediğiniz sunum örneklerinin arkaplan temizliği karakterin görüntü ve ses kalitesi netliği profesyonelliğimizin göstergesi ve hiç bir sitenin sağlayamayacağı bir hizmettir. Çünkü diğer siteler sadece video üzerinde oynama yapar fakat biz sesteki nefesleri temizler eko verir. dip ses temizlemesi yaparız.

  Düşük maliyet

  Özellikle canlı sunumda görev alan animasyon modeller ile bir stüdyo ortamında çekim yapmadığımız için ekipman ve model maliyeti minimum düzeydedir.
  Ve bunu maliyet indirimini müşterilerimize yansıtmaktan hiç çekinmiyor, Türkiye’deki Her web sitesinin bu güne kadar çok büyük bir maliyetle yapılan canlı sunum hizmetine ÇOK UYGUN BİR FİYATLA ulaşmasını hedefliyoruz.

  Sınırsız Kullanım hakkı

  Sesli sunum hizmeti veren diğer sitelerin aksine canlı sunumu müşterilereimizin sitesine gömerek tamamen kullanım hakkını kendilerine teslim ediyoruz.

  Görüntü kalitesi

  Animasyon canlı sunum ile hazırlanan videolarda arka plan temizlenme durumu olmadığı için görüntüde parazit durumu kesinlikle söz konusu değildir. Sitenin rengine uygun olarak modeller saç, sakal, göz, elbise rengi olarak modifiye edilebilir.

  Hızlı teslimat

  Animasyon sesli sunum ortalama 2 iş günü reel sunum maximum 7 gün içinde teslim edilir. Modelin ayda bir gelmesi, toplu işlem gibi, bekleme gereken bir durum söz konusu değildir. %100 müşteri güvenliği esastır. Müşteri memnuniyeti söz konusu değilse ücret koşulsuz geri iade edilir.
  canlı sunum

  KONUŞAN SİTE VERDİĞİMİZ HİZMET SAYISI

  Yaptığımız her iş sanattan ve altına imzamızı attığımız her esere olan tutkumuz sanatçıdan farksızdır.
  102
  BAYAN ANİMASYON WEB SUNUM
  75
  BAY ANİMASYON WEB SUNUM
  94
  BAYAN WEB SUNUM
  65
  BAY WEB SUNUM

  SESLİ SUNUM'DA İNANILMAZ FİYAT SEÇENEKLERİ

  TÜRKİYENİN EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ
  ANİMASYON BAY BAYAN
  KAMPANYA SÜRESİNCE
  TL
  349
  SINIRSIZ KULLANIM
  • 60 KELİME (ORTALAMA 40 sn)
  • TEK SAYFA
  • SAYFA UYUMLU KOSTÜMLEME
  • KENDİ SESİNİZLE SUNUM YAPMA İMKANI(Opsiyonel)
  BAY SUNUM
  KAMPANYA SÜRESİNCE
  TL
  349
  SINIRSIZ KULLANIM
  • 60 KELİME (ORTALAMA 40 sn)
  • TEK SAYFA
  • MESLEKİ ELBİSE(Opsiyonel)
  • İNGİLİZCE DİL SEÇENEĞİ(Opsiyonel)
  BAYAN SUNUM
  KAMPANYA SÜRESİNCE
  TL
  349
  SINIRSIZ KULLANIM
  • 60 KELİME (ORTALAMA 40 sn)
  • TEK SAYFA
  • MESLEKİ ELBİSE(Opsiyonel)
  • İNGİLİZCE DİL SEÇENEĞİ(Opsiyonel)

  MÜŞTERİLERİMİZ KONUŞAN SİTE İÇİN NE DİYOR ?

  Mutlu bir müşteri her zaman başka bir müşteriyi getirir kanaatiyle !
  İnsanlara yaptığımız işi yazı ve resimler ile anlatmanın zor olduğu kanaatindeydim. Web sunumu ile bu sıkıntıdan kurtuldum artık müşteriler bizi tam anlıyor mu diye düşünmek yok :) teşekkürler websunumu.com
  Ufuk eğitim Koçluğu
  İnsanlar sitemizi diğer sitelerden ayırt etmek için web sunumu olan site şeklinde tarif ediyor farklı olmak gurur verici.
  doğufırsat.com
  Google Analytics 'ten takip ediyorum kayda değer bir ziyaretçi geri dönüşü var. Bu sistemle Google'da ilk sayfaya kısa sürede çıktım. Çok teşekkür ederim.
  dugunslayti.net
  Reklam filmi çektirdik, izlemesi için insanlara yalvarıyorduk. İzleyin pişman olmayacaksınız diye
  Artık ne biz yalvarıyoruz ne de onlar pişman :)
  Reklam filmini de boşuna yaptırmışız bu arada :)
  İpekyolu Hastaneleri

  WEB SİTE SUNUMU İÇİN MODELLER

  Bizimle bu yıl çalışmaya başlayan modellerimizden ilk web sunumu hizmeti satın alan sitelerimiz aynı zamanda aktif bir backlink hakkı kazanacak ve örnek sunum olarak sitemize koyulacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

  İNTERAKTİF WEB SİTEM OLSUN DİYORSAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

  Tüm fikir ve projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • 350 sk No.43 Karataş Mh. Konak/İZMİR
  • +90 507 005 35 35
  • ufukasil@hotmail.com
  • www.dugunslayti.net

  SOSYAL MEDİA